Steun ons en help Nederland vooruit

donderdag 1 maart 2018

Verkiezingsdebat in Dorpshuis De Sprong

Op 1 maart is het eerste verkiezingsdebat gevoerd midden in het kloppend hart van Ooij. Het verkiezingsdebat ging over de onderwerpen die voor senioren belangrijk zijn. Er waren veel enthousiaste reacties op ons gemeentelijk vervoersplan: onze eigen Uber in de gemeente die u veilig, schoon en snel vervoert van A naar B binnen onze eigen gemeente. Dit allemaal tegen een betaalbaar tarief!

D66 Berg en Dal wil goed bestuur in onze gemeente. Wij vinden het belangrijk dat U als inwoner van onze gemeente meer zeggenschap krijgt. Inwoners moeten de mogelijkheid krijgen om een raadsvoorstel zelf in te dienen. We zien veel te vaak dat mooie initiatieven niet van de grond komen omdat deze voortijdig stranden.

Kon u zelf niet bij het debat aanwezig zijn dan wil ik u wijzen op het volgende YouTube fragment: Klik hier